Pótfelvételi a komáromi Selye János Egyetemre

2018. július 19., címkék: Pályázat, pótfelvételi 2018, pályázat, selye jános egyetem, felvételi

A Selye János Egyetem Református Teológiai Kara pótfelvételit hirdet a 2018/2019-es évre, Missziológia, diakónia, szociális gondoskodás bakkalaureusi és magiszteri, valamint Református teológia magiszteri tanulmányi programra.

Berekfürdő adott otthont a lelkésztovábbképzőnek

2011. október 03., címkék: fazekas lászló, szlovákiai reformátusok (szrke), berekfürdő, Határon túl, selye jános egyetem

A szlovákiai magyar és szlovák egyházmegyék lelkipásztorai közösen, összesen több mint százhatvan vettek részt a Kapcsolataink címmel meghirdetett négynapos rendezvényen.

Pótfelvételi a komáromi teológián

2011. július 27., címkék: szlovákiai reformátusok (szrke), selye jános egyetem, felvételi

A Selye János Egyetem Református Teológiai Kara pótfelvételit hirdet a 2011/2012-es tanévben induló következő tanulmányi programjaira: "Missziológia, diakónia és szociális munka" nappali alapképzés, és a "Református teológia" nappali mesterképzés.

Pótfelvételi a komáromi teológián

2011. május 02., címkék: pályázat, Pályázat, selye jános egyetem

A Selye János Egyetem Református Teológiai Kara pótfelvételit hirdet a 2011/2012-es tanévben induló missziológia, diakónia és szociális munka tanulmányi programra.

Szemeszterkezdő istentisztelet Komáromban

2011. február 15., címkék: istentisztelet, selye jános egyetem, szlovákiai keresztyén egyház, tanévnyitó

Az új szemesztertől kezdődően rendszeres hitmélyítő alkalmakat szervez a komáromi Selye János Egyetem református hallgatói számára a Szlovákiai Református Keresztyén Egyház Süll Tamás ifjúsági lelkész szolgálatával.

Nyílt nap a Selye János Egyetem Református Teológiai Karán

2011. február 10., címkék: selye jános egyetem, nyílt nap

A komáromi Selye János Egyetem Református Teológiai Kara február 24-én nyílt napot tart a teológiai tanulmányok iránti érdeklődők számára.

Missziológia-diakóniát is lehet majd tanulni a komáromi református teológián

2010. május 31., címkék: szlovákiai reformátusok (szrke), Határon túl, selye jános egyetem

Az új szak már csak az Oktatásügyi Minisztérium jóváhagyására vár, a képzés szeptembertől indulhat.